logo

Kavo uniQa

Nowy kompaktowy unit stomatologiczny klasy premium
YOUNIQUE – wyjątkowy tak jak Ty Nowoczesny gabinet stomatologiczny to nie tylko miejsce, by leczyć zęby. Gabinet wyraża osobowość stomatologa – design, wyposażenie, obsługa oraz sposób leczenia i konsultacji nadają gabinetowi niepowtarzalny charakter. Osobiste podejście lekarza do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, wydajności i wygody także wpływa na wygląd gabinetów zabiegowych. Pacjenci oczekują dzisiaj dużo więcej niż tylko zachowania status quo – poszukują zrozumienia, komfortu i bezpieczeństwa.
Kavo uniQa dentalexcellent

27 kwietnia, 2022 5 maja, 2022

Opis


W samym sercu gabinetu unit KaVo uniQa spełnia te potrzeby z niesłychaną precyzją – zarówno z punktu widzenia technicznego, jak i emocjonalnego. Inteligentne funkcje w połączeniu z charakterystycznymi dla KaVo precyzją i wysoką jakością będą ułatwiać codzienne zabiegi przez lata. Jednocześnie KaVo uniQa zostawia wystarczającą przestrzeń do wyrażenia indywidualnej osobowości stomatologa i podkreśla jego wyjątkowość.

KaVo uniQa – Dental Excellence w Twoim stylu. 

1. Nowoczesna, inspirująca, kompaktowa konstrukcja fotela zapewnia maksymalną ergonomię2. Wysokość siedziska: maksymalna 830 mm, minimalna 350 mm3. Zintegrowany mechanizm Trendelenburga4. Wyraźna linia zakrzywionego elementu z podłokietnikami z boku dla łatwiejszego siadania i schodzenia5. Masa ciała pacjenta do 185 kg

6. Intuicyjna koncepcja działania zapewniająca szybki i bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych funkcji, co oszczędza czas i umożliwia sprawne przeprowadzanie zabiegów7. Cztery wersje ze stolikiem: od kompaktowego TM, wersji S ze stolikiem lub wózkiem CART, które są również odpowiednie dla użytkowników leworęcznych, po jeszcze bardziej elegancki i ergonomiczny stolik T dla użytkowników praworęcznych8. Kamera KaVo DIAGNOcam Vision Full HD: kamera wewnątrzustna 3 w 1 do udoskonalonej diagnostyki próchnicy w rozdzielczości full HD9. Ekrany o wysokiej rozdzielczości: ekran KaVo HD 22 cale i ekran KaVo Screen One 19 cali10. CONEXIO: interfejs danych umożliwia dostęp do danych pacjenta bezpośrednio z unitu stomatologicznego

11. Wyjątkowo łatwa i niezależna od sieci komunikacja z pacjentem dzięki samowystarczalnej wersji KaVo CONNECTbase


12. Wygodne procedury higieniczne: zintegrowane programy płukania DEKAmat oraz OXYmat, jak również moduł higieny ze zintegrowanymi, wyjmowanymi adapterami do narzędzi i rękawami ssącymi, pozwalają zaoszczędzić czas i automatyzują procesy czyszczenia oraz dezynfekcji


13. Funkcje endodontyczne z trzema różnymi trybami kontroli pilników oraz rozszerzalną bazą danych pilników z prawie dwustoma wstępnie ustawionymi pilnikami

14. Funkcja chirurgiczna: mały i wyjątkowo lekki silnik chirurgiczny oraz zintegrowana pompa soli fizjologicznej

15. Maksymalny komfort leczenia z lampą KaVoLUX 540 LED dzięki naturalnemu światłu i równomiernemu oświetleniu pola zabiegowego

Animacja 360° — odkryj KaVo uniQa ze wszystkich stron

Cechy szczególne

Łatwą obsługę zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika na stoliku lekarza z wysokiej jakości szklanym ekranem dotykowym.
Praca przebiega płynnie w atmosferze relaksu.

Interfejs użytkownika uniQa w trzech słowach: intuicyjny, higieniczny, wydajny

Łatwą obsługę zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika na stoliku lekarza z wysokiej jakości szklanym ekranem dotykowym. Praca przebiega płynnie w atmosferze relaksu.
Niezależnie od tego, czy masz pięć czy sześć rękawów instrumentów: każdą pozycję można elastycznie konfigurować zgodnie z potrzebami. Opcjonalnie można też zwiększyć liczbę rękawów instrumentów do sześciu w dowolnym czasie. To wszystko można łatwo zastosować w nowym unicie KaVo uniQa.
Inteligentna pamięć: Możliwość zapisu parametrów do pięciu rodzajów zabiegów dla każdego instrumentu – szybki niezawodny odczyt. Dla maksymalnie sześciu lekarzy – takie są możliwości KaVo uniQa.
Możliwe doposażenie unitu: wersja T to nowy wymiar komfortu i wygody, ponieważ obsługa stolika lekarza jest jeszcze łatwiejsza, a dostęp do stolika jeszcze wygodniejszy dzięki stolikowi T dla użytkowników praworęcznych. Duża taca zapewnia więcej miejsca do przechowywania, a uchwyt na stoliku lekarza jest wyjmowany i dostępny również w wersji do sterylizacji. Nowy wymiar wygody dzięki KaVo uniQa.
Szybka i łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi dotykowemu: zdejmij instrument, a wszystkie ważne informacje zostaną wyświetlone w mgnieniu oka. Teraz możesz w pełni skupić się na swojej pracy.

UniQa w różnych opcjach wyposażenia: stolik T, stolik TM, stolik S i wersja cart

Zapytaj o produkt