logo
dentalexcellent.pl Sterylizacja Oczyszczacze/Sterylizatory powietrza

Oczyszczacze/Sterylizatory powietrza

Dobry oczyszczacz powietrza to remedium na zły stan powietrza, przed którym coraz częściej ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). A w chwili obecnej jest wyposażeniem każdej placówki medycznej, usługowej, biurowej. Oczyszczacz powietrza skutecznie wyłapuje następujące zanieczyszczenia:
  • pyły smogowe PM2,5 i PM10
  • bakterie, wirusy, grzyby
  • kurz, pyłki roślin, sierść
  • lotne związki chemiczne
  • nieprzyjemne zapachy
Oczyszczacze powietrza marki Nanocare są wyposażone w wysokowydajne filtry HEPA H13 (filtr medyczny) , filtr węglowy, zimnokatalityczny / fotokatalityczny, generator jonów ujemnych, lampę UV-C. Setki sprzedanym urządzeń do placówek medycznych linii ASEPTICA pomaga w walce z COVID .
Oczyszczacze/Sterylizatory powietrza dentalexcellent

1 lipca, 2021 1 lipca, 2021

Aseptica Clinic

Jego funkcja pozwala na oczyszczanie pomieszczeń oraz efektywne usuwanie gazów ( np. formaldehyd ), dymu papierosowego, cząstek PM2,5,. Skutecznie usuwa bakterie, wirusy i kurz. Oczyszczacz jest wyposażony w lampę UVC oraz generator jonów ujemnych dzięki czemu jest niezwykle skuteczny. Polecany do miejsc stałego przebywania np. w gabinetach lekarskich, poczekalniach , małych pomieszczeniach po prostu wszędzie tam gdzie znajdziemy dla niego zastosowania tym bardziej, że jest to produkt przenośny, bardzo lekki i nie wielkich rozmiarów.
Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

ASEPTICA Tower

To urządzenie dla użytkowników wymagających skuteczności oczyszczania powietrza w stosunkowo dużych pomieszczeniach w jak najkrótszym czasie. CADR 1000m3/h, podwójny zestaw filtrów, dwie lampy UVC i generator jonów ujemnych gwarantują eliminację 99,9% zanieczyszczeń, w tym wirusów, bakterii, formaldehydów i pyłków PM2,5 w czasie nieosiągalnym dla większości dostępnych na rynku urządzeń. W godzinę trzykrotnie oczyści powietrze w pomieszczeniu do 120m2. Minimalistyczny wygląd, wzbogacony efektownymi aplikacjami oświetlenia LED, pozwala cieszyć oko użytkowników ASEPTICA Tower nie tylko w miejscach komercyjnych, szkołach, biurach i służbie zdrowia, ale również w wymagających wyjątkowej estetyki wnętrzach domowych. Panel urządzenia posiada wskaźnik, który na bieżąco informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (doskonała jakość powietrza) do czerwonego (zła jakość powietrza). Sterowanie oczyszczaczem odbywa się za pomocą dotykowego panelu LED lub aplikacji w telefonie komórkowym.

Aseptica Nano

Lampa oświetleniowa z funkcją oczyszczania powietrza i lampą UV-A

Jest to antywirusowy i antybakteryjny panel LED wykorzystujący technologię NANOCARE. Powierzchnia klosza w połączeniu ze specjalistycznymi filtrami zapewnia długoterminową ochronę przed bakteriami, wirusami i grzybami w Powietrzu. ASEPTICA NANO dezaktywuje i hamuje wzrost wszystkich bakterii wirusów i grzybów które dotkną powierzchni panelu lub przejdą przez filtry. Technologia NANOCARE zastosowana na powierzchni panelu i wewnątrz filtrów skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych, oczyszcza powietrze i zapewnia zdrowe i bezpieczne środowisko.

ASEPTICA NANO jest oprawą niechemiczną, nietoksyczną i nie wymagającą żadnej konserwacji. Dzięki hybrydowej konstrukcji łączy statyczne działanie wirusobójcze panelu LED z aktywnym przyciąganiem zanieczyszczeń przechodzących przez wielopoziomowy system filtrów. Zainstalowane wewnątrz oprawy wentylatory HQ wywołują cyrkulację powietrza w chronionym pomieszczeniu wzmacniając i przyśpieszając przeciwwirusowe & przeciwbakteryjne działanie oprawy. Powierzchnia panela utrzymuje właściwości również gdy oprawa nie świeci. Wygodę obsługi oprawy ASEPTICA NANO zapewnia ergonomiczny pilot umożliwiający niezależne sterowanie siłą cyrkulacji powietrza i natężeniem przyjemnego dla oka oświetlenia.

Ma właściwości wirusobójcze/bakteriobójcze/formaldehydy: SGS / MICROBAG

Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

Aseptica Ultra

Lampa oświetleniowa z lampą UV-C bezpośredniego działania .

Jest to panel LED o mocy 39W z lampą UWC o mocy 36W, który został zaprojektowany do sterylizacji powietrza . Metoda dezynfekcyjna odbywa się bez zapachu i bez użycia środków chemicznych.

Aseptica ULTRA jest idealnym zamiennikiem ogólnego oświetlenia w pomieszczeniach. Lampa UVC jest częścią wymienną.

Wykorzystując promieniowanie ultrafioletowe lampa zdolna jest usunąć z powierzchni bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Aby zwiększyć efektywność promieniowania, lampa UVC umieszczona jest w lustrzanej powłoce, która odbija promieniowanie.

Lampa UVC uruchomi się dopiero wówczas, gdy w zasięgu strumienia świetlnego nie wyczuje człowieka. To inteligentne urządzenie więc tym samym wyłączy się gdy upłynie czas , który ustawimy lub w momencie gdy wyczuje człowieka w swoim zasięgu.

Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

Produkty w kategorii:

Zapytaj o produkt