logo

Autoryzowany Dystrybutor KaVo Polska

Mikroskop Leica - naturalna emisja światła Urządzenia optyczne Leica mają długą i bogatą historię. Marka znana jest wśród fotografów, lekarzy i naukowców. Teraz może stać się doskonałym i sprawdzonym urządzeniem w Twoim gabinecie. Mikroskop stomatologiczny Leica M320 był pierwszym na świecie mikroskopem, w którym wykorzystano technologię LED.

Mikroskop Leica M320

Mikroskop zaprojektowany z myślą o stomatologii.
Mikroskop Leica M320 dentalexcellent

Maj 5th, 2017 Październik 14th, 2020

Cena:

Ceny ważne do 30.10.2020r.

 

54.100 zł   pakiet Value + ErgoWedge 5-25°

81.400 zł   pakiet Advanced I + Kamera Full HD +ErgoWedge 5-25°+ MultiFoc

70.400 zł   pakiet Advanced II + Binokular 0-180° + MultiFoc

95.400 zł   pakiet High-End + Binokular 0-180°+ Kamera Full HD +ErgonOptic Dent+ MultiFoc

Ceny w PLN są jedynie poglądowe. Ceny zostaną przeliczone na złotówki w dniu wystawienia faktury wg aktualnego kursu celnego.

Obiektyw Leica M320 MultiFoc

Obiektyw Leica M320 MultiFoc umożliwia ustawienie ostrości w zakresie ogniskowej od 200 do 300mm. Obiektyw ten zapewnia nowy wymiar wygody i ergonomii dla pracującego lekarza:

  • Szybsza i wydajniejsza praca bez konieczności manewrowania całą głowicą mikroskopu w zakresie góra-dół, aby ustawić ostrość podczas zabiegu
  • Szybsza i łatwiejsza nauka pracy z mikroskopem dla początkujących użytkowników
  • Elastyczność – jeden obiektyw dla użytkowników różniących się wzrostem
  • Wszechstronność zastosowania w różnych zabiegach pod mikroskopem (nie tylko endo) szczególnie wtedy, gdy konieczna jest zmiana położenia głowy pacjenta
  • Łatwiejsze dopasowanie pozycji przy pracy z nieruchomym binokularem 45o!

Nowy obiektyw jest kompatybilny z każdą wersją mikroskopu Leica M320. Pasują także do niego szkiełka ochronne.m320 perpendicular dental

Elastyczny

W celu zaspokojenia wciąż rosnących wymagań lekarzy, konstruktorzy mikroskopów Leica skupili się zarówno na nowoczesnym dizajnie jak i na odpowiedniej, zaawansowanej technologii obrazowania, która wspomagana jest przez doskonałą jakość światła LED. Dzięki tym zmianom lekarze mogą zwiększyć produktywność swoich gabinetów – wzrasta poziom obsługi pacjenta, a tym samym wzrasta ich ilość.

Pionowe lub nachylone ramię Leica M320 idealnie pasuje do indywidualnych warunków pracy lekarza.
Ergonomiczny

Lekarz może dopasować mikroskop do pracy, jaką chce aktualnie wykonać. Mikroskopy Leica są ergonomiczne ze względu na swoje kompleksowe wyposażenie: kilka rodzajów okularów, soczewek i uchwytów oraz unikalne, opatentowane moduły Leica: ErgoWedgeTM i ErgoOptic DentTM.m320 f12 dental


leica m320 multifoc light beam

Technologia LED

Technologia LED w mikroskopie stomatologicznym to przyszłość. Temperatura światła generowanego przez diodę zapewnia naturalne barwy.

  • Ekonomia – technologia LED to długa żywotność światła, idealne pole widzenia
  • Innowacja – technologia HD dla prezentacji i dokumentacji
  • Ergonomia – komfort użytkowania połączona z jego bezpieczeństwem i estetyką


W skrócie

Strumień światła LED jest dużo jaśniejszy niż halogenowe źródła światła. Mało tego, żywotność lampy LED jest fenomenalna – daje około 60.000 godzin ciągłej pracy. Jest to gwarancją niskich kosztów eksploatacyjnych urządzenia. Dzięki technologii LED możemy uzyskać pełną moc oświetlenia zaraz po włączeniu lampy, nie musimy tracić czasu na rozgrzanie się lampy. Żarówki LED są również małe i kompaktowe, co jest doskonałym rozwiązaniem konstrukcyjnym.

Zużycie i koszty na podstawie średniego zużycia lamp i okresowej ich wymiany.

Optyka LED – jasny punkt widzenia​

Mikroskop Leica z technologią LED zapewnia lepsze źródło światła i o wiele dłuższy czasu użytkowania. Dla stomatologii oznacza to uzyskanie lepszych wyników swojej pracy w szybszym tempie.


optic lenses


m320 hdremote control

Obrazowanie HD​ – Obraz mówi więcej niż tysiąc słów!

Włącz swojego pacjenta w proces konsultacji i leczenia dzięki funkcji nagrywania i odtwarzania obrazu z zabiegu.Szybka i skuteczna komunikacja z pacjentem

Dziś, dokumentacja odgrywa coraz większą rolę w praktyce. Dzięki zintegrowanemu systemowi kamery Full HD, niezbędne dane mogą być archiwizowane za dotknięcie przycisku, bez odrywania się od pracy.


Obraz mówi więcej niż tysiąc słów!

Rosnące zapotrzebowanie pacjentów na informacje zwiększa wyzwania stojące przed stomatologiem. Mikroskop Leica M320 wyposażony jest opcjonalnie w zintegrowany system kamery HD Full wraz z możliwością nagrywania, który pozwala na wykonywanie zdjęcie dużej rozdzielczości (10 mpx) i filmów wideo w jakości Full HD.


Zapytaj o produkt