logo
dentalexcellent.pl Leica mikroskopy Mikroskop stomatologiczny Leica M320D z kamerą 4K
Mikroskop stomatologiczny Leica M320D z kamerą 4K dentalexcellent

28 kwietnia, 2022 4 kwietnia, 2024

W ofercie Dental Excellent pojawił się nowy mikroskop Leica M320 D z torem wizyjnym w rozdzielczości 4K. Charakterystyczne dla jakości 4K jest czterokrotnie większa liczba pikseli w porównaniu do rozdzielczości Full HD, która była do tej pory używana w mikroskopie Leica. Dzięki kamerze 4K możesz cieszyć się dużo lepszą wizualizacją podczas zabiegów stomatologicznych.

Dodatkowo aplikacja Leica View służy do bezprzewodowego, strumieniowego przesyłania zdjęć i video mikroskopowych do urządzenia mobilnego, co zwiększa elastyczność oglądania.

Mikroskop opracowany dla stomatologów – Korzystając z ergonomicznej konstrukcji mikroskopu, zwiększysz swój komfort fizyczny, a tym samym zwiększysz wydajność w różnych dziecinach, w tym stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce, periodontologii, implantologii, a także stomatologii estetycznej.

KAMERA 4K NOWŚĆ 2022

Leica Microsystems wprowadził nową generację M320 dla mikrostomatologii.

Mikroskop stomatologiczny z nową zintegrowaną kamerą 4K został zainspirowany przez stomatologów dzięki, któremu możesz osiągnąć lepsze i zoptymalizowane wynik leczenia przez  wysoce precyzyjną mikrostomatologię. Opracowany dla dentystów aby pomóc Ci dzielić się swoją wiedzą z pacjentami i współpracownikami, możesz nagrywać swoje zabiegi w imponującej jakości obrazu i wideo 4K.ZAUFANIE PACJENTÓW NAJWAŻNIEJSZE

Wzmocnij zaufanie swoich pacjentów wprowadzając ich przez kolejny etap procedury leczenia, korzystając z obrazów na żywo lub odtwarzania wideo.

Leica M320 ze zintegrowaną kamerą 4K wesprze Cię , aby pokazać ,że Twoi pacjenci są w dobrych rękach. Dzięki wizualizacji możesz zaangażować swoich pacjentów, przedstawić im ilustrację różnych opcji leczenia i uczynić ich częścią procesu decyzyjnego.

Procesy o ultrawysokiej rozdzielczości można łatwo przenosić i archiwizować w aktach pacjentów, aby móc do nich wrócić w dowolnym momencie.

DZIEL SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ W ROZDZIELCZOŚCI 4K

Zintegrowany system kamery i nagrywania dostępny dla mikroskopu stomatologicznego M320 umożliwia stomatologom:

  • dokumentowanie w ultrawysokiej rozdzielczości do imponujących prezentacji, webinariów, szkoleń i publikacji
  • przesyłania na żywo obrazu z mikroskopu na duży ekran, aby ułatwić konsultacje z pacjentami i rówieśnikami
  • łatwe przesyłanie zdjęć i filmów do komputera za pomocą karty pamięci SD lub kabla USB
  • korzystania z wygodnego przesyłania strumieniowego obrazów do urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji Leica View


DZIĘKI APLIAKCJI LEICA VIEW DLA MIKROSKOPU STOMATOLOGICZNEGO M320 NAGRYWANIE, PRZEGLĄDANIE I UDOSTĘPNIANIE STANIE SIĘ ŁATWIEJSZE

  • przesyłanie strumieniowe widoku na żywo z mikroskopu stomatologicznego Leica M320 do urządzenia mobilnego
  • przechowywanie obrazów i wideo bezpośrednio z urządzenia mobilnego
  • uzyskanie dostępu z nagranych zdjęć i filmów z galerii kart SD M320
  • pobieranie zasobów na urządzenia mobilne, aby mieć je wygodnie pod ręka w celu komunikacji z pacjentem z wykorzystaniem obrazów
  • aplikacja Leica View jest dostępna bezpłatnie, na urządzenia z systemem iOS można go pobrać z App Store, a na Androida z Google Play.

Produkty w kategorii:

Zapytaj o produkt