logo
dentalexcellent.pl

Autoryzowany Dystrybutor KaVo Polska

Twój nowy Primus 1058 Life sprawdzi się w każdej sytuacji. Każdego dnia możesz cieszyć się komfortem płynnej, niczym niezakłóconej pracy. Tworząc unit Primus 1058 Life postawiliśmy na solidność i niezawodność działania. Wybierz rozwiązanie oferujące optymalny stosunek jakości do ceny. Dołącz do tysięcy dentystów , którzy zapytani o swojego Primusa mówią tylko: „Działa, działa, i nie chce się zepsuć.” KaVo Primus 1058 Life. Ikona jakości zdefiniowana na nowo. Zaufaj nam.

KaVo Primus 1058 LIFE

Pewność na co dzień
KaVo Primus 1058 LIFEdentalexcellent

3 maja, 201726 lutego, 2021

Primus 1058 to flagowy unit KaVo, któremu zaufały tysiące dentystów. W nowej wersji kultowego modelu, Primus 1058 Life, producent utrzymał najwyższą jakość i funkcjonalność, oferując jednocześnie nowoczesny design i jeszcze lepsze rozwiązania w zakresie ergonomii. Primus 1058 Life to teraz nie tylko synonim niezawodności, ale również estetyki oraz komfortu lekarza i pacjenta.

Nowa, bardziej miękka tapicerka nowego modelu zapewnia zrelaksowaną, swobodną pozycję pacjenta. Większy zakres ruchu fotela w pionie (od 350 mm do 830 mm, o 85 mm więcej niż dotychczas) umożliwia lekarzowi przyjęcie wygodnej pozycji bez względu na jego wzrost, rodzaj zabiegu i preferowany sposób pracy. Podwyższona o 50 kg maksymalna dopuszczalna waga pacjenta (185 kg) pozwala leczyć pacjentów z nadwagą z zachowaniem pełnej funkcjonalności unitu. Ruch nowego fotela jest niezwykle płynny i cichy.

Nowy fotel pacjenta. Relaks i bezpieczeństwo.

1 Węższy, nowoczesny fotel w kolorze Dental White
2 Udźwig do 185 kg
3 Zintegrowany ruch do pozycji Trendelenburga dla komfortu Twoich pacjentów
4 Poszerzony zasięg ruchu fotela w górę i w dół

Nowe pulpity lekarza i asysty. Proste i czytelne.

5 Nowy pulpit lekarza o nowoczesnym kształcie
6 Łatwiejsza obsługa dzięki większej liczbie przycisków bezpośredniego wyboru
7 Pulpit asysty – wygodny i prosty w obsłudze

CONEXIO – system komunikacji z pacjentem. Obrazy w zasięgu ręki.

8 KaVo ERGOcam One, łatwa w obsłudze kamera wewnątrzustna
9 Nowe monitory HD, 19″ i 22″
10 CONEXIO łączy w sobie funkcje programu do zarządzania bazą pacjentów, archiwum zdjęć RTG, mikroskopowych i z kamery wewnątrzustnej.

Ponad 40 000 zadowolonych użytkowników

Primus 1058 powstał z myślą o długotrwałej pracy. Doskonałej jakości części i podzespoły są idealnie dopasowane i wykonane z najwyższą precyzją. Od najmniejszej śrubki, po cały korpus urządzenia – wszystko jest przystosowane do maksymalnych obciążeń i długiej pracy.

Nasze produkty przechodzą intensywne testy, by sprostać Twoim codziennym wymaganiom, uniknąć awarii, a także dodatkowych kosztów. Naszą ambicją jest nie zawieść zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni.

Stolik lekarza dostępny jest w 3 wersjach z rękawami od góry, od dołu i w wersji jezdnej (Cart). Każda oferuje miejsce na 5 instrumentów, które można dowolnie skonfigurować w zależności od potrzeb.Projektując nowy panel sterowania producent uwzględnił uwagi użytkowników Primusa 1058, którym zależało na większej ilości bezpośrednich przycisków, np.: powrót do automatycznych pozycji fotela. Pozostałe sześć przycisków ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji i pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas zabiegu. Klawiatura z przyciskami bezpośredniego wyboru i zintegrowany wyświetlacz pokazujący datę, godzinę, informację o błędach i aktualny status dają lekarzowi pełną kontrolę w każdym momencie zabiegu.

Duży nacisk położono na higienę – zintegrowane funkcje jak HYDROclean, automatyczne płukanie instrumentów, czyszczenie za pomocą KaVo OXYGENAL 6, czy program redukcji biofilmu pozwalają zminimalizować ryzyko zakażeń krzyżowych.

Dostępny jako opcja pakiet CONEXIO to innowacyjny sposób komunikacji z pacjentem – dzięki niemu wszystkie dane pacjenta i obrazy związane z jego leczeniem można przechowywać w jednym miejscu i mieć do nich dostęp w każdej chwili z poziomu pulpitu lekarza.

Unit Primus 1058 Life dostępny jest w nowym, świeżym kolorze obudowy Dental White. Jego proste, eleganckie linie nadadzą gabinetowi nowoczesny wygląd.

Nowy Primus 1058 Life oferuje niezwykle korzystne połączenie legendarnej niezawodności z nowoczesnym wyglądem i atrakcyjną ceną. To rozwiązanie dla lekarzy, którzy szukają solidnego partnera na lata.

Zapytaj o produkt