logo

KaVo Primus 1058 LIFE

Pewność na co dzień
Twój nowy Primus 1058 Life sprawdzi się w każdej sytuacji. Każdego dnia możesz cieszyć się komfortem płynnej, niczym niezakłóconej pracy. Tworząc unit Primus 1058 Life postawiliśmy na solidność i niezawodność działania. Wybierz rozwiązanie oferujące optymalny stosunek jakości do ceny. Dołącz do tysięcy dentystów , którzy zapytani o swojego Primusa mówią tylko: „Działa, działa, i nie chce się zepsuć.” KaVo Primus 1058 Life. Ikona jakości zdefiniowana na nowo. Zaufaj nam.
KaVo Primus 1058 LIFE dentalexcellent

3 maja, 2017 8 lipca, 2021

Opis

Primus 1058 to flagowy unit KaVo, któremu zaufały tysiące dentystów. W nowej wersji kultowego modelu, Primus 1058 Life, producent utrzymał najwyższą jakość i funkcjonalność, oferując jednocześnie nowoczesny design i jeszcze lepsze rozwiązania w zakresie ergonomii. Primus 1058 Life to teraz nie tylko synonim niezawodności, ale również estetyki oraz komfortu lekarza i pacjenta.

Ponad 45 000 zadowolonych użytkowników

Primus 1058 powstał z myślą o długotrwałej pracy. Doskonałej jakości części i podzespoły są idealnie dopasowane i wykonane z najwyższą precyzją. Od najmniejszej śrubki, po cały korpus urządzenia – wszystko jest przystosowane do maksymalnych obciążeń i długiej pracy.

Nasze produkty przechodzą intensywne testy, by sprostać Twoim codziennym wymaganiom, uniknąć awarii, a także dodatkowych kosztów. Naszą ambicją jest nie zawieść zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni.


 

Cechy szczególne


Fotel pacjenta

 • Smuklejszy kształt w nowoczesnym kolorze Dental White
 • Udźwig do 185 kg
 • Zintegrowany ruch do pozycji Trendelenburga dla komfortu Twoich pacjentów
 • Poszerzony zasięg ruchu fotela w górę i w dół
 • Oparcie Progress: prawidłowa pozycja pracy i optymalny dostęp do pola zabiegowego.
 • Ruchomy, dwuprzegubowy zagłówek można obsługiwać jedną ręką.
 • Wygodna tapicerka o ergonomicznym kształcie dla optymalnego komfortu pacjenta. Miękka tapicerka RELAXline dostępna jako opcja

Dostępny w wersji COMPACTchair

Ułatwia siadanie i wstawanie z fotela pacjentom o ograniczonej mobilności. COMPACTchair ma siedzisko łamane na wysokości kolan. Możesz omówić z pacjentem plan leczenia w pozycji siedzącej, a zabieg przeprowadzić w pozycji leżącej.


 


Pulpit lekarza i asysty

 • Nowoczesny kształt pulpitu lekarza
 • Łatwiejsza obsługa dzięki większej liczbie przycisków bezpośredniego wyboru
 • Pulpit asysty z czytelnym panelem sterowania i wygodniejszą obsługą

 

Do wyboru 3 wersje stolików lekarza. Możesz nie tylko dowolnie skonfigurować pięć rękawów, ale też zmodyfikować swój wybór w późniejszym czasie.Komunikacja z pacjentem

 • Kamera wewnątrzustna ERGOcam One oraz KaVo DIAGNOcam*
 • Nowe monitory wysokiej rozdzielczości o przekątnej 19” i 22”
 • Nowy system komunikacji z pacjentem CONEXIO łączy w sobie funkcje programu do zarządzania bazą pacjentów, archiwum zdjęć RTG, mikroskopowych i z kamery wewnątrzustnej

Higiena

Nowoczesna higiena: prosta i bezpieczna

Czyszczenie i dezynfekcja unitu Primus 1058 Life są niezwykle proste. Najważniejsze elementy, jak silikonowa podkładka, taca na narzędzia, osłony rękawów, czy misa spluwaczki można odłączyć od unitu i zdezynfekować oddzielnie. Wszystkie powierzchnie i części w zasięgu osadzania się skażonego aerozolu są łatwe w czyszczeniu.

Chroń przewody przed skażoną wodą

Dzięki blokowi wody z certyfikatem DVGW unikniesz skażenia dopływu wody. Stałe odkażanie za pomocą KaVo OXYGENAL 6 zapewnia ciągłą redukcję bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych. Program intensywnej dezynfekcji chroni pacjentów przed mikroorganizmami, które mogą licznie się namnażać-szczególnie w okresie przestojów w pracy podczas weekendu czy urlopu.

Ogranicz ryzyko stosując program płukania zgodny z normami Instytutu Roberta Kocha (RKI)

Wybierając unit KaVo ograniczasz ryzyko zakażeń i jednocześnie spełniasz aktualne wymagania norm RKI. Primus 1058 Life zapewnia standardowe, automatyczne płukanie instrumentów przed rozpoczęciem pracy i po zakończeniu zabiegu u każdego pacjenta.

Czyszcząca siła wody – HYDROclean

Aby uniknąć przestojów i kosztów związanych z konserwacją, wystarczy ręcznie uruchomić HYDROclean – automatyczny program czyszczenia separatora amalgamatu, systemu ssącego i odprowadzającego zanie- czyszczenia.

Lepsza ochrona dzięki zmniejszeniu efektu zassania wtórnego

Zintegrowany w instrumentach zawór antyretrakcyjny zapobiega zasysaniu do wnętrza unitu materiału biologicznego powstałego w trakcie zabiegu. Dzięki temu system zasilania wodneg jest dobrze chroniony.

KaVo DEKASEPTOL Gel

Oszczędzaj czas dzięki żelowi KaVo DEKASEPTOL, który jest gotowy do użycia. Żel pokrywa od wewnątrz przewody i systemy odsysające oraz przywiera do punktów krytycznych, zamiast tylko przepłukiwać.


Zapytaj o produkt