logo

KaVo Estetica E50 Life

Moje życie. Moja praca. Mój styl.
Intuicyjna praca od pierwszego dnia. W unicie stomatologicznym E50 Life wszystkie funkcje znajdziesz tam, gdzie powinny być. Przyciski bezpośrednie prowadzą intuicyjnie do celu – szybko i bez pomyłek, ułatwiając przeprwadzenie każdego zabiegu. Dzięki przejrzyście wykonanemu monitorowi i sprawdzonemu schematowi kolorów firmy KaVo obsługa staje się łatwa i pewna. Gwarantuje to płynną, ergonomiczną pracę.
KaVo Estetica E50 Life dentalexcellent

3 maja, 2017 11 listopada, 2021

Opis

Unit stomatologiczny KaVo Estetica E50 Life oferuje najprostszą obsługę z najwyższą technologią. Prosta intuicyjna praca unitu. Przejrzysty i uporządkowany wyświetlacz stolika lekarza do wyboru i kontroli parametrów. Bezpośrednie przyciski funkcji gwarantują szybki i efektywny przebieg pracy.


Cechy szczególne
Fotel pacjenta

 1. Nowoczesna forma
 2. Wygodna tapicerka o ergonomicznym kształcie dla optymalnego komfortu pacjenta. Miękka tapicerka RELAXline dostępna jako opcja
 3. Udźwig do 185 kg
 4. Zintegrowany ruch do pozycji Trendelenburga dla komfortu Twoich pacjentów
 5. Poszerzony zasięg ruchu fotela w górę i w dół

Komunikacja z pacjentem

 • Kamera diagnostyczna KaVo DIAGNOcam*
 • Nowe monitory wysokiej rozdzielczości o przekątnej 19” i 22”
Oprogramowanie CONEXIO

 • Sterowanie komunikacją z pacjentem z pulpitu lekarza
 • Instalacja do podłączenia KaVo ERGOcam One i KaVo DIAGNOcam
 • Złącza typu Plug & Play do podłączania nowych urządzeń
 • Automatyczne wykonywanie kopii zapasowej danych
 • Łatwe sterowanie z pulpitu lekarza (w ograniczonym zakresie) i za pomocą sterownika nożnego KaVo (dotyczy KaVo ERGOcam One i KaVo DIAGNOcam)


Intuicyjna praca bez konieczności przyuczania

Po prostu rozpocznij pracę! W unicie stomatologicznym KaVo znajdziesz wszystkie funkcje tam, gdzie się ich spodziewasz. Przyciski bezpośrednie bez podwójnego przyporządkowania funkcji prowadzą intuicyjnie do celu – czasochłonne przyuczanie i żmudne wyszukiwanie funkcji podczas zabiegu stają się zbędne. Dzięki przejrzyście wykonanemu monitorowi i sprawdzonemu schematowi kolorów firmy KaVo obsługa staje się łatwa i pewna. Gwarantuje to nieprzerwany przebieg pracy i umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie czasu zabiegu.
MEMOdent

Wykorzystaj funkcję MEMOdent aby szybko i niezawodnie przywołać zapisane ustawienia dla poszczególnych instrumentów (3poziomy programów dla maks. 6 dentystów)Z lewej czy z prawej? Zawsze wygodnie!

Unit KaVo Estetica E50 Life jest dostępny w opcji dla prawoi leworęcznych. Z modelem Estetica E50 Life osiągniesz zczyt elastyczności i bezpieczeństwa inwestycji. Bez względu na wariant, jaki wybierzesz, możesz dopasować go do swoich potrzeb.COMPACTchair

Ułatwia siadanie i wstawianie z fotela pacjentom o ograniczonej mobilności. COMPACTchair ma siedzisko łamane na wysokości kolan. Możesz omówić z pacjentem plan leczenia w pozycji siedzącej, a zabieg przeprowadzić w pozycji leżącej.


Perfekcyjne dostosowanie do Twoich wymagań

Optymalna ergonomia wersji z rękawami od góry dzięki niewielkiej wysokości stołu 45 cm i dobrze wyważonemu odchylanemu pałąkowi. Dużą przestrzeń zabiegową gwarantuje maksymalna długość rękawów instrumentów wynosząca 90 cm.
Jeden sterownik do wszystkich funkcji

Podczas zabiegów Twoje ręce są zajęte? Możesz sterować wszystkimi funkcjami unitu KaVo Estetica E50 Life i dodatkowym wyposażeniem za pomocą sterownika nożnego. Dotyczy to także programu CONEXIO. Dzięki temu ograniczasz ryzyko zakażeń krzyżowych. Jako opcja dostępny jest bezprzewodowy sterownik nożny, oferujący jeszcze większą swobodę ruchów.


©MvE_230109 054


Higiena

Nowoczesna higiena: prosta i bezpieczna

Czyszczenie i dezynfekcja unitu Primus 1058 Life są niezwykle proste. Najważniejsze elementy, jak silikonowa podkładka, taca na narzędzia, osłony rękawów, czy misa spluwaczki można odłączyć od unitu i zdezynfekować oddzielnie. Wszystkie powierzchnie i części w zasięgu osadzania się skażonego aerozolu są łatwe w czyszczeniu.

Chroń przewody przed skażoną wodą

Dzięki blokowi wody z certyfikatem DVGW unikniesz skażenia dopływu wody. Stałe odkażanie za pomocą KaVo OXYGENAL 6 zapewnia ciągłą redukcję bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych. Program intensywnej dezynfekcji chroni pacjentów przed mikroorganizmami, które mogą licznie się namnażać-szczególnie w okresie przestojów w pracy podczas weekendu czy urlopu.

Ogranicz ryzyko stosując program płukania zgodny z normami Instytutu Roberta Kocha (RKI)

Wybierając unit KaVo ograniczasz ryzyko zakażeń i jednocześnie spełniasz aktualne wymagania norm RKI. Primus 1058 Life zapewnia standardowe, automatyczne płukanie instrumentów przed rozpoczęciem pracy i po zakończeniu zabiegu u każdego pacjenta.

Czyszcząca siła wody – HYDROclean

Aby uniknąć przestojów i kosztów związanych z konserwacją, wystarczy ręcznie uruchomić HYDROclean – automatyczny program czyszczenia separatora amalgamatu, systemu ssącego i odprowadzającego zanie- czyszczenia.

Lepsza ochrona dzięki zmniejszeniu efektu zassania wtórnego

Zintegrowany w instrumentach zawór antyretrakcyjny zapobiega zasysaniu do wnętrza unitu materiału biologicznego powstałego w trakcie zabiegu. Dzięki temu system zasilania wodneg jest dobrze chroniony.

KaVo DEKASEPTOL Gel

Oszczędzaj czas dzięki żelowi KaVo DEKASEPTOL, który jest gotowy do użycia. Żel pokrywa od wewnątrz przewody i systemy odsysające oraz przywiera do punktów krytycznych, zamiast tylko przepłukiwać.


Zapytaj o produkt