logo
dentalexcellent.pl

Autoryzowany Dystrybutor KaVo Polska

KaVo ESTETICA E30 - Przyjmij zaproszenie do świata KaVo.

KaVo Estetica E30

Pokochasz Go!
KaVo Estetica E30dentalexcellent

3 maja, 201726 lutego, 2021


Miłość od pierwszego wejrzenia!

Unit KaVo ESTETICA E30 zapewnia użytkownikom nowy wymiar doskonałości w stomatologii o czym świadczy wysoka jakość KaVo, niezawodność i wysoki komfort pracy za niewielką cenę.

Łatwy i intuicyjny w obsłudze, niezawodny i ekonomiczny w eksploatacji — ten unit dba o codzienny komfort i wydajność pracy.


Z miłości do szczegółów

Każdy szczegół unitu KaVo ESTETICA E30 stworzono z myślą o ergonomiii elastyczności użytkowania. Dzięki idealnie dopasowanym elementom unit ten gwarantuje Państwu ekonomiczną eksploatację przy zachowaniu wyjątkowej niezawodności. Zintegrowane funkcje serwisowe dbają o Państwa bezpieczeństwo.

Tu zaczyna się doskonałość w stomatologiiMożliwość dostosowania unitu do pracy dla osób prawo lub leworęcznych

Leworęczność jest zawsze problemem tam, gdzie świat został stworzony dla praworęcznych.
Dlatego tworząc KaVo ESTETICA E30 opracowaliśmy moduł zabiegowy dostosowany do obu stron.

W mniej niż dwie minuty, wykonując kilka ruchów, unit KaVo ESTETICA E30 można dostosować do pracy lekarza prawo lub leworęcznego.

Unit KaVo ESTETICA E30 to Państwa niezawodny partner w codziennej pracy.

Funkcja przerywania ssania zapobiegającą zakażeniom krzyżowym

Aby podczas zabiegów do unitu KaVo ESTETICA E30 nie została zassana skażona woda, wszystkie instrumenty i silniki KaVo są wyposażone w funkcję inteligentnego zatrzymania zasysania. Zapewnia ona niezawodną ochronę całego systemu zasilania wodą, a tym samym również Państwa, zespołu i pacjentów.

Doskonała inwestycja

Unit KaVo ESTETICA E30 — dzięki wysokiej jakości elementów, oraz zintegrowanym funkcjom serwisowym gwarantuje trwałe i bezpieczne użytkowanie. Opcjonalnie unit KaVo ESTETICA E30 można wyposażyć w funkcję centralnego zarządzania przez połączenie z serwerem. W razie usterek mogą Państwo zaoszczędzić czas.

Nowoczesna technologia

Dzięki najnowocześniejszej technologii KaVo ESTETICA E30 jest inwestycją, która się opłaca— teraz i w przyszłości. Unit KaVo ESTETICA E30 dzięki zintegrowanemu systemowi centralnej aktualizacji oprogramowania daje Państwu możliwość posiadania aktualnej wersji softwaru a co za tym idzie najlepszego wykorzystania Państwa unitu.

Niemiecka precyzja i jakość KaVo

Wybierz unit KaVo ESTETICA E30 –ciesz się niezawodnością i jakością KaVow każdym detalu.

Zapytaj o produkt