logo

Planmeca Emerald® S

Nowy klejnot koronny skanowania wewnątrzustnego
Planmeca Emerald® S dentalexcellent

25 kwietnia, 2022 25 kwietnia, 2022


Planmeca Emerald® S to ulepszona wersja naszego ukochanego skanera wewnątrzustnego Planmeca Emerald®. Podnosi prędkości skanowania do nowego poziomu oraz wprowadza nowe możliwości diagnostyczne i poprawioną użyteczność.

 

 

Elitarna szybkość skanowania

Planmeca Emerald S zapewnia najwyższe w całej gamie prędkości skanowania we wszystkich sytuacjach. Ten bardzo szybki skaner może wykonywać zadania efektywnie, a wprawiony użytkownik wykona skanowanie całego łuku w czasie poniżej minuty – znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.


Elegancka i smukła konstrukcja

Wyjątkowo mały i lekki Planmeca Emerald S jest bardzo przyjemny w użyciu. Ten kompaktowy skaner jest liderem w zakresie ergonomii oraz idealnie pasuje do dłoni, zapewniając niezrównane wsparcie podczas skanowania.

Niezrównana precyzja

Planmeca Emerald S wykonuje wyciski cyfrowe w żywych i rzeczywistych kolorach. Dzięki niezrównanej wierności i precyzji, skaner ten pomaga stomatologom zawsze osiągać przewidywalne wyniki – od rekonstrukcji jedno-punktowych i wielo-punktowych po pełne łuki.

Prawidłowość i dokładność skanera wewnątrzustnego Planmeca Emerald S została potwierdzona w niezależnym badaniu naukowym*.

*Vág, J., et al. (2021). The effect of software updates on the trueness and precision of intraoral scanners. Quintessence International 7/2021, 636-644.
Końcówki dla różnych potrzeb

Dzięki dwóm dodatkowym końcówkom wspomagającym końcówkę standardową, Planmeca Emerald S nadaje się do wszystkich typów skanowania. Cieńsza końcówka SlimLine ułatwia dostęp do zębów tylnych oraz do obrazowania obszarów międzyzębowych, natomiast końcówka transiluminacyjna Cariosity jest doskonałym narzędziem do wykrywania próchnicy.

Łatwe importowanie i eksportowanie

Ze skanerem Planmeca Emerald S pracuje się wyjątkowo łatwo, ponieważ wykonane przy jego użyciu wyciski cyfrowe można szybko udostępniać innym – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Skaner ten obsługuje import i eksport w formatach STL i PLY.

Do współpracy z laboratoriami dentystycznymi, Romexis® LabApp oferuje łatwą i bezpieczną aplikację do wysyłania skanów wewnątrzustnych oraz innych typów danych.Prawdziwa cyfrowa wygoda

Wykonywanie cyfrowych wycisków jest dużo wygodniejsze w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Planmeca Emerald S oferuje wyjątkowo szybkie i wygodne skanowanie dla pacjentów dzięki jego szybkości oraz małej wielkości. Ergonomiczna konstrukcja i niska waga powodują, że jest skaner bardzo wygodny w użyciu.

Wybierz swój idealny przepływ pracy

Skanery wewnątrzustne Planmeca obsługują różne przepływy pracy z różnych specjalizacji, takich jak protetyka, ortodoncja oraz implantologia. Nasze zaawansowane oprogramowanie projektowe uzupełnia skaner w sposób idealny, ponieważ oferuje najlepsze możliwe narzędzia do planowania, udostępniania i wykonywania rekonstrukcji.Zrób to samodzielnie lub wspólnie

Otwarte rozwiązanie Planmeca dla stomatologii cyfrowej umożliwia zarówno wykonanie kompletnego przepływu pracy na miejscu od początku do końca lub w sposób elastyczny eksportowanie dowolnej jego części do partnerów zewnętrznych. Wybór w całości należy do Ciebie!

Poprawiona użyteczność

Planmeca Emerald S wyznacza nowy poziom użyteczności skanerów wewnątrzustnych. Jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż jego poprzednik oraz oferuje dodatkowe zalety. Skanowanie zgryzu jest znacznie łatwiejsze niż wcześniej, a ulepszona detekcja ruchu skanera umożliwia zdalne obracanie i przybliżanie zeskanowanych modeli.Asystent odcieni zębów

Funkcja asystenta odcieni pomaga stomatologom szybko dobrać odpowiedni odcień zęba. Została ona zaprojektowana specjalnie do skanera Planmeca Emerald S i automatycznie pokazuje właściwy odcień po najechaniu kursorem myszki na zeskanowany model.


Dostosuj indywidualnie swój kolor

Dzięki wymiennym nakładkom dostępnym w kilku żywych kolorach, skaner Planmeca Emerald S możesz dopasować do kolorystyki swojej kliniki. Oprócz eleganckiej zieleni szmaragdowej, z której słynie, nowy skaner jest dostępny również w kolorze różowym, niebieskim i szarym.


Produkty w kategorii:

Zapytaj o produkt