logo
dentalexcellent.pl Styl i miękkość

Nowa, miękka tapicerka RELAXline do unitów stomatologicznych KaVo

Fascynujący, elegancki kolor, wyszukane wzornictwo – graphite, cashmere, a teraz także agave. Niezwykle wygodna pianka z pamięcią kształtu, pokryta miękkim i gładkim materiałem. Twoi pacjenci powiedzą: „Podczas długich wizyt rzadko czuję się tak komfortowo, jak w fotelu z miękką tapicerką KaVo RELAXline”.

Miękka, komfortowa, stylowa: tapicerka RELAXline.

W jaki sposób unit stomatologiczny może stać się jeszcze bardziej komfortowy dla pacjenta? Dzięki wyjątkowo miękkiej tapicerce, która dostosowuje się do kształtu ciała pacjenta, optymalizując jego pozycję i umożliwiając dentyście efektywną pracę, nawet podczas długich wizyt. KaVo wprowadziło nową, miękką tapicerkę RELAXline dla unitów ESTETICA E70/E80 Vision, ESTETICA E50 Life oraz Primus 1058 Life. Wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu, pokryta skóropodobnym materiałem dostępnym w trzech eleganckich kolorach, zapewnia wyjątkowy poziom komfortu.

Ręcznie wykonana, dostępna w trzech eleganckich kolorach.

Nowa, miękka tapicerka KaVo RELAXline jest dostępna w trzech eleganckich kolorach: odcienie Graphite, naturalnego Cashmere oraz Agave – przyciągają wzrok i idealnie wpasowują się w wystrój nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Z bliska można zauważyć misterne szczegóły. Wykonany w Niemczech precyzyjny, estetyczny szew wysokiej jakości świadczy o tym, że miękka tapicerka KaVo RELAXline jest wykonywana wyłącznie ręcznie.

Wystarczy dotknąć, aby poczuć jakość nowej tapicerki.

Miękka tapicerka KaVo RELAXline sprawia, że leczenie stomatologiczne staje się relaksującym, komfortowym przeżyciem. Wysokiej jakości tapicerka wygląda jak skóra i przypomina ją w dotyku. Zastosowano ją zarówno do fotela stomatologicznego, jak i fotelika dentysty: KaVo PHYSIO jest również dostępny w eleganckich kolorach. Pokrycie zapewnia certyfikowaną ochronę przeciwdrobnoustrojową zgodną z wymaganiami amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (Environmental Protection Agency, EPA).

Broszura do pobrania