logo

Planmeca ProMax® 3D s

Planmeca ProMax® 3D s pozwala na uzyskanie kompletnych i niezwykle szczegółowych informacji na temat anatomii pacjenta. Prezentowany unit 3D, to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy zamierzają wkroczyć do świata obrazowania CBCT.
Planmeca ProMax® 3D s dentalexcellent

21 kwietnia, 2022 4 maja, 2022

Niezrównany komfort użytkowania

Planmeca ProMax 3D s został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o użyteczności oraz komforcie pacjentów. Płynne pozycjonowanie i obrazowanie sprawiają, że korzystanie z prezentowanego urządzenia jest tak samo wydajne, jak przyjemnie.

Innowacyjna korekcja ruchu pacjenta

Przełomowy algorytm Planmeca CALM® koryguje artefakty obrazów CBCT powstałe w wyniku poruszenia się pacjenta. Można go zastosować zarówno przed, jak i po wykonaniu obrazowania, a do tego jest opcjonalnie dostępny dla wszystkich oferowanych przez nas unitów obrazowania 3D.Szczegółowe obrazowanie 3D

Oferowany przez nas tryb obrazowania endodontycznego został zaprojektowany specjalnie z myślą o badaniach endodontycznych. Umożliwia on wykonywanie obrazów 3D uwzględniających nawet najdrobniejsze szczegóły. Dodatkowo, woksele o wielkości 75 μm gwarantują przy tym bardzo wysoką rozdzielczość obrazu.

Wysoka jakość przy niskiej dawce

Planmeca Ultra Low Dose™ jest oferowanym przez nas sprawdzonym naukowo protokołem obrazowania służącym do wykonywania zdjęć 3D przy jeszcze niższej dawce ekspozycji niż w przypadku wariantu 2D – bez statystycznego obniżenia jakości. Protokół ten może być wykorzystywany bez względu na wielkość wokseli oraz tryb obrazowania
Szeroki wybór opcji obrazowania

Planmeca ProMax 3D s umożliwia swobodny dobór odpowiedniej rozdzielczości, wielkości woksela oraz wartości ekspozycji dostosowanych do Twoich aktualnych potrzeb. Urządzenie wykonuje obrazowanie 2D i 3D, a także obsługuje wiele innych opcji obrazowania.

Zaawansowana technologia SCARA

Wszystkie oferowane przez nas unity do obrazowania wykorzystują opatentowane ramię SCARA, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych i pozbawionych ograniczeń mechanicznych ruchów, dzięki czemu możliwe jest uzyskiwanie bezbłędnych i wyraźnych obrazów klinicznych
Wygodne skanowanie modeli 3D

Wszystkie Planmeca ProMax® 3D obsługują skanowanie modeli 3D. Zamiast używać skanera wewnątrzustnego, użytkownicy mogą wykonać skan CBCT wycisku lub odlewu gipsowego, aby szybko i sprawnie stworzyć model powierzchni. Plik STL modelu powierzchni może być następnie wykorzystany do planowania leczenia.

Wiodące oprogramowanie obrazujące

Oprogramowanie Planmeca Romexis® oferuje kompleksowe narzędzia do obrazowania przeznaczone dla wszystkich klinik – niezależnie od ich wielkości. Jest to jedyne oprogramowanie stomatologiczne na rynku, które łączy w sobie wszystkie funkcje obrazowania z kompletnym systemem CAD/CAM.


Zapytaj o produkt