logo

Planmeca ProX™

Wszechstronny wewnątrzustny aparat rentgenowski
Wewnątrzustny aparat rentgenowski Planmeca ProX™ zapewnia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie, bezproblemowe obrazowanie oraz najlepszą jakość obrazów w wysokiej rozdzielczości. Stanowi niezwykle korzystną i skuteczną opcję obrazowania 2D dla wszystkich klinik stomatologicznych.
Planmeca ProX™ dentalexcellent

25 kwietnia, 2022 10 maja, 2022

Adaptacyjne obrazowanie wewnątrzustne

Planmeca ProX™ doskonale radzi sobie zarówno w przypadku techniki obrazowania z długim, jak i krótkim tubusem. Stabilne ramię unitu pozwala na wykonywanie płynnych i dokładnych ruchów umożliwiających łatwe i precyzyjne ustawieniedow głowicy rentgenowskiej.

Szybkie ustawienia parametrów obrazowania

Planmeca ProX został wyposażony we wstępnie zaprogramowane warianty ustawień umożliwiające szybki dobór odpowiednich wartości ekspozycji. W związku z powyższym parametry obrazowania są dobierane automatycznie zgodnie z wybranym obszarem ekspozycji oraz wymogami diagnostycznymi. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, wartości te można dostosować także ręcznie.

Dołącz czujnik wewnątrzustny

Jeśli zależy Ci na jeszcze prostszej obsłudze, połącz wewnątrzustny aparat rentgenowski Planmeca ProX z cyfrowym czujnikiem wewnątrzustnym Planmeca ProSensor® HD! Dzięki temu zyskasz także możliwość wyświetlania obrazów na ekranie w ciągu zaledwie kilka sekund od ekspozycji.


Zróżnicowane opcje instalacji

Ponieważ każda klinika stomatologiczna jest inna, zależy nam na oferowaniu zróżnicowanych opcji sprzętowych. Planmeca ProX oferuje różne warianty instalacji, dzięki czemu jest w stanie dopasować się do indywidualnego układu pomieszczenia oraz intensywności przepływu pacjentów każdej kliniki.

Dowiedz się więcej

Clinic management support

Pomoc w zarządzaniu kliniką Wewnątrzustny aparat rentgenowski Planmeca ProX korzysta z oprogramowania do zarządzania kliniką Planmeca Romexis® Clinic Management. Jest to oferowany przez nas moduł oprogramowania dostarczający obszernych danych na temat eksploatacji sprzętu i jego stanu.


Zapytaj o produkt