logo

Planmeca ProScanner® 2.0

Przyjazny dla użytkownika i niezawodny skaner płytek obrazowania
Nasz nowy skaner płytek obrazowania Planmeca ProScanner® 2.0 to opcja wysokiej jakości do szybkiego i niezawodnego obrazowania wewnątrzustnego. Dzięki inteligentnie zaprojektowanym detalom i wyjątkowej trwałości, skaner ten wspomaga codzienne zadania w klinice dentystycznej – zapewniając niezrównaną niezawodność.
Planmeca ProScanner® 2.0 dentalexcellent

25 kwietnia, 2022 10 maja, 2022

Niezawodność działania

Planmeca ProScanner 2.0 został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić bezproblemowy przebieg pracy w klinice. Ten skaner płytek obrazowania to prawdziwy tytan pracy, który nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo trwały. Ten kompaktowy skaner zmieści się w dowolnym pomieszczeniu, dzięki czemu pomaga zapobiegać przestojom i zapewnia maksymalną efektywność.
Inteligentne płytki obrazowania

Planmeca ProScanner 2.0 wykorzystuje technologię RFID do szybkiego skanowania i identyfikacji. Wysokiej jakości płytki tego skanera mogą być używane wielokrotnie, a zintegrowana funkcja wymazywania cały czas przygotowuje je do dalszego obrazowania. Te elastyczne płyty obrazowania są bardzo wygodne dla pacjentów i dostępne w najpopularniejszych rozmiarach – 0, 1 oraz 2.


Łatwy w użyciu

Planmeca ProScanner 2.0 znacząco przyspiesza obrazowanie wewnątrzustne dzięki swojemu szybkiemu procesowi skanowania. Wystarczy włożyć płytkę obrazowania, zeskanować ją i zdiagnozować wykonany obraz. Jeżeli przypadkowo dokona się ekspozycji złej strony płytki, będzie to od razu widoczne na wykonanym obrazie.


Integracja oprogramowania Planmeca Romexis®

Każda płytka obrazowania jest wyposażona w cyfrowy numer seryjny, który umożliwia sortowanie, przeglądanie i porównywanie ze sobą wybranych obrazów, a także zliczanie ekspozycji na podstawie numeru seryjnego każdej płytki w programie Planmeca Romexis®.


Zapytaj o produkt