logo

Planmeca ProOne®

Planmeca ProOne®, to w pełni funkcjonalny unit służący do obrazowania panoramicznego. Został zaprojektowany z myślą o prostocie, jednak posiada również kilka nowatorskich rozwiązań, łącząc w ten sposób rozbudowane możliwości diagnostyczne z doskonałą jakością obrazu, co zaowocowało powstaniem prawdziwie kompaktowego i łatwego w użyciu zestawu.
Planmeca ProOne® dentalexcellent

25 kwietnia, 2022 10 maja, 2022

Jakość obrazu – obrazy kliniczne


Standardowy program panoramiczny

Obraz zgryzowo-skrzydłowy

Program TMJ PA
Obraz zatok PA i boczny obrotowy

Opcja segmentacji poziomej i pionowej dla programu panoramicznego

Obraz TMJ bocznyObraz boczny PA TMJ


Program przekrojów

Łatwe pozycjonowanie pacjenta

Aby zminimalizować błędy obrazowania spowodowane nieprawidłowym ustawieniem pacjenta, Planmeca ProOne, a także wszystkie pozostałe oferowane przez nas aparaty rentgenowskie posiadają opcję otwartego pozycjonowania i wygodnego wejścia bocznego – zarówno dla pacjentów stojących jak i siedzących. Zyskujesz możliwość monitorowania swojego pacjenta zarówno z przodu, jak i z boku przy ciągłym wspomaganiu pozycjonowania, dzięki naszemu systemu potrójnej wiązki laserowej, który wskazuje prawidłowe pozycjonujące punkty anatomiczne.

Pomocny interfejs użytkownika

Planmeca ProOne został wyposażony w kolorowy graficzny interfejs użytkownika wspomagający wykonywanie poszczególnych procedur za pomocą czytelnego tekstu i zrozumiałych symboli. Wszystkie ustawienia zostały logicznie zorganizowane i są łatwe do zrozumienia, co przyspiesza proces obrazowania i pozwala skupić się na komunikacji z pacjentem oraz jego prawidłowym ułożeniu.
Autofocus – idealne obrazowanie panoramiczne

Oferowana przez nas, wyjątkowa funkcja Autofokus automatycznie ustawia warstwę ogniskową, wykorzystując do tego celu niskodawkowy obraz podglądowy centralnych siekaczy pacjenta. Najważniejsze elementy anatomii są używane do obliczenia ustawienia, co pozwala na w zasadzie bezbłędne ułożenie pacjenta do zdjęcia i sprawia, że nie jest konieczne wykonanie kilku prób, zanim uzyska się pożądany wynik. Idealne zdjęcie panoramiczne za każdym razem.

Zapytaj o produkt