logo
dentalexcellent.pl Monitory medyczne Monitory Barco Monitor medyczny BARCO Eonis 22″ MDRC‑2222 TS

Monitor medyczny BARCO Eonis 22″ MDRC‑2222 TS

Monitor medyczny z 22" ekranem stworzony z myślą o specjalistach z dziedziny ochrony zdrowia. Łączy w sobie wysoką jakość obrazu i atrakcyjny, uniwersalny design. Jego ekran dotykowy został wyposażony w technologię PCAP multi-touch (10 punktów dotyku) sprawia, że jest on idealny do przeglądania i kontrolowania danych pacjenta.
Monitor medyczny BARCO Eonis 22″ MDRC‑2222 TS dentalexcellent

11 września, 2023 9 listopada, 2023

Wysoka jakość obrazu

Monitor medyczny BARCO Eonis MDRC – 2222 TS wyświetla ostre, jasne obrazy. Unikalny przedni czujnik spójności wyświetlacza automatycznie dostosowuje jakość obrazu po każdym jego włączeniu. Spójność obrazu ułatwia współpracę specjalistów. Mogą omawiać je ze współpracownikami w wielu lokalizacjach, mając pewność, że wszyscy widzą identyczne obrazy.

Zintegrowane zapewnianie jakości

Wyświetlacze medyczne BARCO Eonis są wyposażone w oparte na chmurze oprogramowanie Barco MediCal QAWeb, usługę online do automatycznej kalibracji, zapewniania jakości i zarządzania zasobami. Doceniany w szpitalach na całym świecie, MediCal QAWeb umożliwia administratorom IT i PACS w służbie zdrowia centralne i zdalne zarządzanie jakością obrazów w całej placówce za kliknięciem jednego przycisku.

Dopasowany do przeznaczenia

Monitor medyczny firmy Barco zapewnia wiele opcji montażu i łączności. Przyjazna dla użytkownika regulacja wysokości, nachylenia i obrotu podstawy umożliwia ustawienie monitora w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i złagodzić jakiekolwiek fizyczne obciążenia podczas długiego dnia pracy.

 

Zapytaj o produkt