logo

Skaner płytek fosforowych – KaVo Scan eXam ™

Szybki, bezpośredni, cyfrowy

Najwyższa jakość obrazowania

Skaner płytek obrazowych Scan eXam™ zawsze dostarcza bardzo szczegółowe obrazy o doskonałym kontraście. Szeroki zakres skali szarości związany z płytką obrazową, za każdym razem zapewnia odwzorowanie tkanek na najwyższym poziomie. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu urządzenie usprawnia pracę w gabinecie.
Skaner płytek fosforowych – KaVo Scan eXam ™ dentalexcellent

14 września, 2017 5 października, 2020Profesjonalne oprogramowanie

Skaner KaVo Scan eXam™ dostarczany jest z zaawansowanym oprogramowaniem diagnostycznym o wszechstronnym zastosowaniu w praktyce stomatologicznej. Wydajne narzędzia obrazowe umożliwiają profesjonalną optymalizację obrazu. Możliwość zapisu badań w uniwersalnym formacie DICOM pozwala na ich wykorzystanie w innych  programach diagnostycznych.


Szybkość i precyzja

Skaner Scan eXam™ ustanawia nowe standardy dostępności obrazu. Cały proces, od skanowania do oczyszczenia płytki, jest na tyle szybki, że umożliwia płynną pracę, nawet
gdy konieczne jest skanowanie kilku płytek. Płytki obrazowe zapewniają najwyższą jakość obrazu i mają szerokie zastosowanie. Duża skala szarości kompensuje skutki  prześwietlenia lub niedoświetlenia zdjęcia, co znacznie ułatwia diagnostykę. Skaner współpracuje z lampami RTG zasilanymi prądem zmiennym i stałym. Zapewnia doskonałe
rezultaty obrazowania o powtarzalnej jakości.

Opłacalne rozwiązanie

Skaner komunikuje się za pomocą sieci lokalnej i w odróżnieniu od urządzeń podłączanych do portu USB nie jest ograniczony do jednego, dedykowanego komputera stacjonarnego. Wysoka elastyczność oznacza, że jeden skaner Scan eXam™ może obsługiwać jednocześnie nawet 8 komputerów. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla dużych, wielostanowiskowych praktyk.

Najwyższe standardy higieny

Kompleksowy system higieny, oparty na jednorazowych osłonach i zabezpieczeniach płytek oraz bezkontaktowym wprowadzaniu, zapobiega zanieczyszczeniu płytek i  urządzenia. Nową funkcją jest opatentowany system dezynfekcji UV, który niszczy wirusy i bakterie na mechanizmie transportującym płytki, co zapobiega zakażeniom krzyżowym. Zapewnia to całkowitą higienę.

Przewaga dzięki doświadczeniu

Skaner Scan eXam™, tak jak wszystkie produkty KaVo, zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu urządzenie przez wiele lat będzie dostarczać obrazy o wysokiej wartości diagnostycznej.

Łatwa integracja

Elastyczna konfiguracja w gabinetach
Skaner płytek obrazowych Scan eXam™ jest na tyle kompaktowy, że może zostać zainstalowany na lub pod biurkiem, w szafce lub nawet na ścianie.

Płytki obrazowe odporne na zarysowania
Urządzenie Scan eXam™ wykorzystuje najnowszą technologię płytek obrazowych. Powierzchnia płytek jest bardzo odporna na zarysowania, zapewniając przez długi czas  wysokiej jakości wyniki każdego badania.

Opatentowany system iDOT™
Sprawdź jakość płytek obrazowych za pomocą wyjątkowego systemu znakowania iDOT™. Znaczniki iDOT™ można zauważyć na każdym wykonanym zdjęciu, co pozwala  zidentyfikować płytki o pogarszającej się jakości. Uszkodzone płytki można natychmiast wymienić.

Zapytaj o produkt