logo

KaVo IXS – czujnik razdiowizjografii cyfrowej

Cyfrowy czujnik wewnątrzustny rvg, niezawodne rozwiązanie do obrazowania dla praktyk skoncentrowanych na wysokiej jakości usług stomatologicznych, dwa rozmiary do wyboru.
KaVo IXS – czujnik razdiowizjografii cyfrowej dentalexcellent

28 czerwca, 2021 25 listopada, 2021

KaVo IXS™ stomatologiczny czujnik wewnątrzustny zbudowany w oparciu o dziesięciolecia sukcesów obrazownia wewnątrzustnego z czujnikami Gendex, KaVo IXS ™ Gendex™, Soredex™, Instrumentarium™ i DEXIS™.

Z łatwością twórz obrazy o wysokiej jakości diagnostycznej z ulepszonym kontrastem, mniejszym szumem i większą elastycznością w doborze dawki.

  • Czujnik KaVo IXS można ustawić w dogodnej pozycji, w celu wykonania zdjęcie powierzchni dystalnej kłów szczęki i żuchwy. Zdjęcie odda zarówno ogólną sytuację zgryzową, jak i szczegóły okluzji.
  • Zdjęcia okołowierzchołkowe pozwalają zwizualizować anatomię zęba z uwzględnieniem szkliwa, zębiny, połączenia zębinowo-szkliwnego, miazgi, więzadła przyzębnego i wyrostka zębodołowego.
  • Z łatwością wykonasz zdjęcie obejmujące obszar od korony do wierzchołka korzenia. Zdiagnozujesz okołowierzchołkowe zmiany w trzonowcach, otwarte granice preparacji i potencjalne uszkodzenia szkliwa.Dopasowanie do Twojej praktyki

KaVo IXS został stworzony z myślą o łatwym integrowaniu z oprogramowaniem diagnostycznym i programem do zarządzania praktyką, z której korzystasz. Nie ma potrzeby zakupu dodatkowych programów oraz używania dodatkowych łączników, możesz korzystać z czujnika KaVo IXS , łącząc się bezpośrednio z najpopularniejszymi platformami.

Gwarancja trwałości

Nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu nie musisz się obawiać o trwałość odporność kabla. Kabel czujnika KaVo IXS bez problemu wytrzyma obciążenie do 10 kg*. Wewnętrzna osłona ze stopu miedzi oraz wzmocnione kevlarem włókna wyściełające osłonę kabla

KaVo IXS jest kompatybilny z pakietem DTX Studio™. Od wykonywania zdjęć 2D i 3D, poprzez diagnostykę, aż po planowanie leczenia i jego przebieg, DTX Studio łączy wszystkie etapy, od początku do końca.

Dane techniczne sensora KaVo IXS ™

  • Rozdzielczość: teoretyczna 25,6 lp/mm, rzeczywista 20 lp/mm
  • Podłącznie: USB 3.X, 2.0
  • Wymiary czyjnika: Sensor 1: 1539×1026 px, Sensor 2: 1842×1324 px
  • Długość przewodu: 3,0 m
  • Materiał przewodu: Kevlar reinforced
  • Technologia czujnika: CMOS
  • Typ rvg: GXS-700


Żadnych błędów czujnika

Dzięki zastosowaniu odpornej konstrukcji KaVoTough™, czujniki KaVo IXS są bardziej wytrzymałe niż poprzedzająca je linia GXS-700*. Obudowa w strategiczny sposób chroni komponenty wewnątrz czujnika. Kabel zaprojektowano tak, aby nigdy nie trzeba było go wymieniać. Wytrzymuje bez problemu obciążenie do 10 kg oraz do 240 000 cykli zwijania dzięki wewnętrznej osłonie ze stopu miedzi oraz wzmocnionym kevlarem włóknom wyściełającym osłonę kabla.

Płynna integracja w gabinecie

Po zainstalowaniu sterowników po prostu podłącz czujnik do dowolnego komputera za pomocą USB. Pliki kalibracyjne są zapisane bezpośrednio w czujniku i zostaną pobrane po podłączeniu. Możesz łatwo przenosić KaVo IXS między gabinetami przy pomocy łącza USB, nie tracąc żadnych danych.

Zawsze gotowy do pracy

Automatyczne aktualizacje oprogramowania i wbudowane funkcje IoT aktywnie zadbają o sprawność Twojej radiowizjografii. Dzięki opatentowanej technologii SimplySmart™, Manager Oprogramowania KaVo gwarantuje gotowość czujnika do pracy w każdej chwili.

Optymalny komfort pacjenta

Dwa rozmiary unikalnego czujnika RiteSize™ – rozmiar 1 i 2 – pozwolą dopasować KaVo IXS do każdego pacjenta. Ergonomiczny, pozbawiony ostrych krawędzi kształt czujnika KaVo IXS sprawia, że łatwo można go spozycjonować w jamie ustnej pacjenta.

Zapytaj o produkt