logo

DTX

DTX Studio Clinic ™ jest to oprogramowanie do obrazowania stomatologicznego, od diagnostyki po leczenie. Robi wszystko: zdjęcia rentgenowski, zdjęcia, formaty obrazowania 2D i 3D, zewnątrzustne i wewnątrzustne.
DTX dentalexcellent

25 listopada, 2021 25 listopada, 2021

Wszystkie Twoje zdjęcia w jednym miejscu

Dla wszystkich Twoich pacjentów na każdej wizycie. Wszystkie modalności są natychmiast dostępne na Twoich ekranach, we wszystkich salach treningowych, na komputerach z systemem Windows® i Mac® — dla Ciebie i całego Twojego zespołu.

Systemy zarządzania praktyką

DTX Studio Clinic łączy się z wieloma systemami oprogramowania do zarządzania gabinetem , więc informacje o identyfikatorze pacjenta należy wprowadzić tylko raz.

Od diagnostyki do leczenia

Klinika DTX Studio pozwala na bezpośrednie działanie podczas wszystkich sesji, na oczach pacjenta, od diagnostyki, przez leczenie, po wizyty kontrolne. Bezproblemowo łączy się z procesami implantacji, współpracy i odbudowy.

Przekonaj się sam jak KaVo OP 3D i DTX Studio™ Suite może zoptymalizować i usprawnić Twoją pracę. Świat obrazowania 3D stał się łatwy jak nigdy dotąd. Korzyści oferowane przez software DTX Studio™ Clinic są teraz niemal nieograniczone.

Nowe oprogramowanie DTX Studio™ Clinic obsługuje poniższe urządzenia radiologiczne z lini KaVo imaging: OP 3D Vision, OP 3D Pro, OP 3D, IXS, Scan eXam One, Scan eXam.

Strona domowa

Zapytaj o produkt