logo

Autoryzowany Dystrybutor KaVo Polska

Zyskaj bardziej zaawansowane możliwości diagnostyczne dzięi skanom wykonywanym bezpośrednio w Twojej praktyce. Dzięki GXCB-500, korzystającemu z technologii i-CAT, natychmiast uzyskasz niezwykle dokładne badania. Przelomowa technologia tomografii wiązki stożkowej jest nareszcie w zasięgu możliwości.

Tomograf 3D GXCB-500

Wejdź w w nowy wymiar obrazowania cyfrowego - z tomografem 3D Gendex GXCB-500
Tomograf 3D GXCB-500 dentalexcellent

Maj 5th, 2017 Maj 5th, 2017

Wejdź w nowy wymiar obrazowania cyfrowego – z tomografem 3D GENDEX GXCB-500!

Przekonaj się jak dużo zyskujesz dzięki nowym rozwiązaniom wizualizacji 3D dostępnej w Twoim gabinecie.
Dzięki najnowszej technologii, stworzonej na bazie i-CAT®, możliwe stało się  otrzymywanie niespotykanej jakości skanów w rewelacyjnie krótkim czasie rekonstrukcji obrazu. Jest to przełom w technologii obrazowania 3D wyprzedzający dotychczasowe osiągnięcia techniczne.

Wejdź w nowy wymiar obrazowania, odkryj nowe możliwości. Prowadź bezpieczną praktykę. Dzięki GXCB-500 promieniowanie rentgenowskie w Twoim gabinecie zostanie ograniczone do absolutnego minimum, co dodatkowo zwiększy zaufanie pacjentów i sprawi, że będziesz bezkonkurencyjny. Zbuduj więź z pacjentem przedstawiając mu przebieg zabiegu krok po kroku. Pomoże Ci w tym wysoka jakość otrzymanych zdjęć i technologia, którą możesz bardzo łatwo wdrożyć w Twoim gabinecie. Planowanie i przedstawianie koncepcji zabiegów nigdy nie było tak proste!

Wybitnie szybki, wybitnie dokładny

  • Szybki, trwający 8,9 sekundy czas skanu
  • Pełna rekonstrukcja 3D w mniej niż 20 sekund
  • Korzyści z wolnych od zniekształceń zdjęć dla odtworzenia krytycznych punktów budowy anatomicznej pacjenta
  • Możliwość szybkiego przełączenia urządzenia z trybu zdjęć 3D na tryb panoramiczny 2D dzięki jednemu kliknięciu myszką, bez konieczności zmiany sensora

Zabiegi pod kontrolą

  • 360˚ skan 3D obejmuje wszystkie szczegóły anatomiczne szczęki i żuchwy
  • Standardowy skan wspomaga planowanie implantów, zabiegi endodontyczne i inne zabiegi chirurgiczne, jego rozmiar to 8,5×8,5 cm
  • Rozszerzona średnica skanu 14×8,5 cm, dodatkowo umożliwia ocenę stawów skroniowożuchwowych oraz analizę dróg oddechowych

Wdrożenie tak proste jak 1-2-3D

  • Kompletne, obszerne szkolenie prowadzone przez specjalistów w technologii 3D
  • Zawiera oprogramowanie i-CATVision™, które można bezpłatnie instalować w gabinetach współpracujących
  • Kompatybilny z systemem DICOM 3, bardzo łatwy eksport do innych aplikacji ©2010 Copyright Gendex Dental Systems, 1.006.7966 Rev. 1

Zaprojektowany dla lekarzy stomatologów

 

GXCB-500 jest bardzo łatwy w obsłudze, za pomocą jednego przycisku można kontrolować urządzenie, które przesyła obrazy do intuicyjnego oprogramowania.

Kompaktowy kształt GXCB-500 pozwala na jego łatwe ulokowanie w każdym gabinecie lekarskim, idealnie wkomponuje się w miejsce dotychczasowych aparatów RTG.

Siedząca pozycja Pacjenta i solidna konstrukcja tomografu minimalizuje poruszenia pacjentów, a skanując w naturalnym położeniu ciała sprawia, że jakość wykonywanych zdjęć jest bezkonkurencyjna.

Intuicyjne narzędzie dla automatycznego identyfikowania kanałów żuchwy pomaga w wyeliminowaniu
ryzyka nieprawidłowej ich oceny i w precyzyjnym określeniu typu, rozmiaru i lokalizacji implantu,
jeszcze przed samym zabiegiem.

 

Wybitnie szybki, wybitnie dokładny

Nowy tomograf GXCB-500 pozwala na natychmiastową diagnostykę, dzięki której możliwe staje się zaplanowanie przebiegu kolejnych zabiegów już podczas pierwszej wizyty. Jest to jedna z korzyści przemawiających za posiadaniem GXCB-500 w swoim gabinecie, a szeregująca tradycyjne pantomografy 2D za nim. Możesz polegać na wolnej od zniekształceń rekonstrukcji, by oceniać idealnej jakości zdjęcia szczegółów budowy anatomicznej Pacjenta.

Czujnik wykonany w technologii krzemowego amorficznego płaskiego panelu dostarcza zdjęcia wiernie odzwierciedlające budowę anatomiczną w 8,9 sekundy, rekonstrukcja 3D trwa mniej niż 20 sekund. Niezwykle szybkie uzyskanie obrazu pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie planowania zabiegów.

Ten unikalny pojedynczy sensor pozwala GXCB-500 sprawować dwie funkcje w Twoim gabinecie. Bez żadnego wysiłku możesz przełączyć tomograf z trybu zdjęć 3D na tryb zdjęć panoramicznych 2D. Dzięki GXCB-500 masz dwa urządzenia w jednym, co  pozwala zaoszczędzić czas (nie ma potrzeby zmieniania sensora), miejsce (jedno urządzenie zamiast dwóch) i pieniądze.

Zabiegi pod kontrolą

Zobrazuj anatomiczne detale budowy Pacjenta, które pomogą Ci w diagnozie i planowaniu zabiegów.
Cyfrowe i bardzo precyzyjne odzwierciedlenie anatomii szczęki i żuchwy jest teraz możliwe dzięki GXCB-500.  Używając kompletnego, 360˚, trójwymiarowego obrazowania możliwe stało się dokładne określenie pozycji zębów, struktury kości i innych danych anatomicznych, które można w trybie natychmiastowym wyświetlić na monitorze lub przesłać do osób zainteresowanych.

W standardowym trybie 8×8 cm, GXCB-500 obejmuje oba łuki zębowe w pojedynczym, ultraszybkim skanie. Powstające w ten sposób obrazy, służą jako podstawa do planowania zabiegów implantologicznych, chirurgicznych oraz endodontycznych.

Ale to nie wszystkie możliwości GXCB-500. Unikalne cechy pozwalają na zmianę trybu skanowania ze  standardowego na rozszerzony (EDS) i zwiększenie pola widzenia aż do 14 cm średnicy na 8 cm wysokości. Dzięki tej funkcji możliwe stało się zobrazowanie stawów skroniowo żuchwowych oraz zatok. Funcja EDS pozwala również na zdobycie cennych informacji na temat przebiegu dróg oddechowych.

Wdrożenie tak proste jak 1-2-3-D

Dzięki GXCB-500 możliwe stało się podniesienie poziomu obsługi w Twojej praktyce. Wykwalifikowany specjalista poprowadzi szkolenie pozwalające na zdobycie niezbędnej wiedzy potrzebnej do właściwego wykorzystania urządzenia.
Otrzymasz kompletną, wydrukowaną instrukcję pozwalającą Ci odkrywać możliwości tomografu, oprogramowanie, które pozwoli Ci na pełne wykorzystanie nowoczesnej technologii do diagnozowania i planowania zabiegów.

Nie tylko system jest łatwy w obsłudze. Bardzo ważną funkcją GXCB-500 jest możliwość przesyłania danych z kliniki do kliniki. Dzięki możliwości skompresowania zdjęć i wysyłania ich do innych specjalistów, możliwa stała się praca  zespołowa, która na celu ma otoczenie pacjenta opieką najlepszą z możliwych.

GXCB- 500 jest kompatybilny ze standardem DICOM 3 i umożliwia bardzo łatwy eksport do innych aplikacji.

Nie tylko system jest łatwy w obsłudze. Bardzo ważną funkcją GXCB-500 jest możliwość przesyłania danych z kliniki do kliniki. Dzięki możliwości skompresowania zdjęć i wysyłania ich do innych specjalistów, możliwa stała się praca  zespołowa, która na celu ma otoczenie pacjenta opieką najlepszą z możliwych.

GXCB- 500 jest kompatybilny ze standardem DICOM 3 i umożliwia bardzo łatwy eksport do innych aplikacji.

Zapytaj o produkt