logo

Autoryzowany Dystrybutor KaVo Polska

Biuro/Sala pokazowa/Serwis

Ul. Gęsia 5 lok. 6
20-719 Lublin
tel./fax: 81 479 75 42
e-mail: biuro@dentalexcellent.pl

Dental Excellent

Andrzej Walkiewicz
ul. Witolda Chodźki 31 lok. 57
20-093 Lublin
NIP 7121906128
tel. kom.: 504 039 874
e-mail: walkiewicz@dentalexcellent.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Serwisu – Paulina Mazur
Tel. 81 479 75 42, kom. 509 454 396, e-mail: mazur@dentalexcellent.pl

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży – Gabriela Wawrzyszak
tel: 81 479 75 42, kom: 505 700 568, e-mail: wawrzyszak@dentalexcellent.pl

Przedstawiciele Regionalni:

Woj. lubelskie, świetokrzyskie, mazowieckie
p.o. Gabriela Wawrzyszak
tel: 505 700 568, Biuro: 81 479 75 42 , e-mail: wawrzyszak@dentalexcellent.pl

Woj. podkarpackie, małopolskie:
Tomasz Lasota
Telefon: 512 650 860, e-mail: lasota@dentalexcellent.pl

Woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie:
Monika Ungert
Telefon: 519 010 020, e-mail: ungert@dentalexcellent.pl

Serwis techniczny:

unity KaVo, radiologia KaVo/Gendex, mikroskopy Leica, Durr Dental

Kierownik Serwisu – Michał Kozłowski
tel: 504 409 047 , e-mail: kozlowski@dentalexcellent.pl
Inżynier Serwisu – Rafał Jarosz
tel: 572 293 115, e-mail: jarosz@dentalexcellent.pl